zaare
16 دی 1401 - 11:56

صالح العاروری: آزادی اسرای فلسطینی در راس اولویت‌های ما قرار دارد

معاون رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس تاکید کرد که قضیه اسرای فلسطینی و آزادی آنان در راس اولویت‌های جنبش متبوعش قرار دارد.

«صالح العاروری» معاون رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس تاکید کرد که قضیه اسرای فلسطینی و آزادی آنان در راس اولویت‌های جنبش متبوعش قرار دارد.

صالح العاروری تصریح کرد که ما از هیچ تلاشی برای اسارت نظامیان صهیونیست تا آزادی تمامی اسرای فلسطینی دریغ نخواهیم کرد و مادامی که یک اسیر پشت میله‌های زندان باقی بماند، بدین معناست که ما کوتاهی کرده‌ایم.

العاروری با اشاره به اینکه مقاومت برگ برنده‌های زیادی در اختیار دارد، تصریح کرد که تلاش خواهیم کرد تا این برگ برنده‌ها را بیشتر کنیم و به هر بهایی شده اسرا را آزاد خواهیم کرد.

گفتنی است در روزهای اخیر شماری از خانواده نظامیان صهیونیست اسیر در غزه در اعتراض به ادامه اسارات آنها علیه کابینه نتانیاهو و مقامات امنیتی این رژیم تظاهرات برگزار کردند. این در حالی است که «یحیی السنوار» رئیس حماس در نوار غزه ، تاکید کرده است که در صورتی که رژیم صهیونیستی اسرای فلسطینی را آزاد نکند ، گروه های مقاومت خود اقدام کرده و این پرونده را به طور نهایی می بندند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 958119